SATIŞLARIMIZ TOPTANDIR

Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Kaptan Balık Av Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında istoç'ta ticari faliyetine başlamış ve günümüze kadar gelişimini sürdürmüştür.
 
Kaptan Balık Av Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Balık avcılığı yapan Amatör ve Profesyonel balıkçıların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli olan tüm balıkçılık ekipman ve malzemelerini Türkiye geneline satışını yapmaktadır. Kaptan Balık yapmış olduğu hizmetleri ile sektörün ileri gelen kuruluşlarından birtanesi olmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bu günümüze kadar yurtiçi ve yurdışında ki en güvenilir markalar ile çalışmalarını sürdürmüştür. Aynı zamanda %100 Türk markası olarak dizayn ettiği ve gelişimini sağladığı ''Captain'' markası ile Amatör veya Profesyonel Balıkçılığın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 
Kaptan Balık Av Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Sektörün ileri gelen markalarından Alman Markası olan BALZER, italyan markası olan SİLSTAR, kore markası olan DYNEEMA ve YOUVELLA, japonya markası olan HAYABUSA, ingiltere markası olan ULTİMA ve ANYFİSH ANYWHERE, çin markası olan FİSTECH ve MUTANT, ukrayna markası olan KARPELA CONT markalarının distribitörlüğünü yapmaktadır. Markalarımızın ekonomik ve kaliteli malzemeleri ile ülkemizin dört bir yanındaki bayilerine toptan satışını yaparak Amatör ve Profesyonel Balıkçıların malzemelerini temin etmektedir.
 
Kaptan Balık Av Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. Genel merkezi, toptan sergi mağazası ve Depo, Sevkiyat bölümü istoçta faliyetlerini ve hizmetlerini sürdürmektedir.

© 2020 KAPTAN BALIK VE AV MALZEMELERİ. Tüm hakları saklıdır.

Telegram Destek
Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.